Altus Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya’lar uzun yıllardır ülkemizde beğeni ile kullanılmaktadır. Beyaz Eşya ve diğer Altus ürünleri; modelleri, üretim yılları, çalışma koşulları ne olursa olsun oldukça verimli ve güvenli bir şekilde çalışmaya devam etmektedirler.

Ancak her elektronik ve mekanik alet gibi bakıma ihtiyaç duyarlar. Yıllık bakımları yapıldığı sürece bozulmaları küçük olasılıktır. Hem bakım hemde bozulmalar sonrası tamir ve servis hizmetlerinde doğru ve güvenilir servisi seçmeniz de oldukça önemlidir. 18 yıllık deneyimi ve verdiği garantiler ile Yetkili Servis Merkezim en doğru adreslerden biridir.

0551 388 8101

18 Yıllık hizmet tecrübesine sahip firmamız TSE belgelidir. Beyaz Eşya ve Kombi da Marka gözetmeksizin profesyonel ve garantili servis hizmeti veriyoruz.

Gezici servislerimiz sayesinde İliniz sınırları içerisindeki tüm mahallelere Hızlı-Acil ve kesintisiz hizmet sunuyoruz. Uzman teknik kadromuzu müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusun da genişletmeye devam ediyoruz.

Destek Hattını kullanarak bize ulaşın ve size en yakın gezici servis ekibimizi yönlendirelim.

  • HIJYENİK KOŞULLARDA
  • 7 GÜN 24 SAAT
  • DEGISTİRİLEN HER PARCAYA 1 YIL GARANTİ GUVENCESİ
  • HIZLI VE GUVENİLİR BİR SERVİS HİZMETİ İÇİN BİZİ ARAYIN

0551 388 8101

 

Evlerinizde ve işyerlerinizde kullanmış olduğunuz cihazlara mutlaka yılda en az bir kez periyodik bakım yaptırınız. bakım işlemi doğalgazdan tasarruf ve cihazlarınıza uzun ömür sağlayacaktır. Unutulmamalıdır ki bakımı yapılmış bir cihaz daha emniyetli çalışmaktadır.

Günümüzde artık neredeyse her sektörden kişi veya tamirciler beyaz eşya servisi gibi hizmet vermeye çalışmakta. ancak ne yazıkki asıl işleri cihaz servisliği olmadığından, tamir işlemi yapmaya çalışırken, cihazları daha da bozmaktadırlar. bu gibi durumlar olmaması açısından, müşterilerimize önerimiz, tse belgesi olan, işinin ehli yada yetkili bölge servisiniz seçmeleri olacaktır. İyi Günler Dileriz…